Polityka Prywatności

Data ostatniej aktualizacji: 15.04.2024r.

Kim jesteśmy

Nasza strona internetowa to https://awesometn.com. Jest to miejsce, gdzie udostępniamy dostęp do naszych materiałów i artykułów online.

Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Gdy odwiedzający zostawiają komentarze na stronie, zbieramy dane wyświetlane w formularzu komentarza, a także adres IP odwiedzającego i dane agenta przeglądarki, co pomaga w wykrywaniu spamu.

Media

Jeśli przesyłasz obrazy na stronę, powinieneś unikać przesyłania obrazów z wbudowanymi danymi lokalizacyjnymi (EXIF GPS). Odwiedzający stronę mogą pobierać i wyodrębniać dowolne dane lokalizacyjne z obrazów na stronie.

Formularze kontaktowe

Informacje przesłane przez formularze kontaktowe są przechowywane przez okres niezbędny do obsługi zapytań klientów, nie są one używane do celów marketingowych, chyba że uzyskano wyraźną zgodę.

Z kim dzielimy się Twoimi danymi

Dane osobowe użytkowników mogą być udostępniane zewnętrznym firmom, które wspierają nas w świadczeniu usług, takich jak dostawcy hostingu, usług emailowych oraz inni dostawcy usług IT, ale tylko wtedy, gdy jest to niezbędne do realizacji naszych usług.

Jak długo przechowujemy Twoje dane

Jeśli zostawiasz komentarz, komentarz i jego metadane są przechowywane przez czas nieokreślony. Jest to tak, abyśmy mogli rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie zamiast trzymać je w kolejce moderacji.

Dla użytkowników, którzy rejestrują się na naszej stronie (jeśli takowi są), przechowujemy również informacje osobiste, które podają w swoim profilu użytkownika. Wszyscy użytkownicy mogą widzieć, edytować lub usuwać swoje informacje osobowe w każdej chwili (z wyjątkiem ich nazwy użytkownika). Administratorzy strony mogą również widzieć i edytować te informacje.

Twoje prawa wobec danych

Jeśli masz konto na tej stronie lub zostawiłeś komentarze, możesz zażądać otrzymania eksportowanego pliku z danymi osobowymi, które mamy o Tobie, łącznie z wszelkimi danymi, które nam podałeś. Możesz również zażądać, że usuniemy wszelkie dane osobowe, które mamy o Tobie. To nie obejmuje żadnych danych, które jesteśmy zobowiązani przechowywać dla celów administracyjnych, prawnych lub bezpieczeństwa.

Gdzie wysyłamy dane

Komentarze odwiedzających mogą być sprawdzane przez automatyczną usługę wykrywania spamu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami.