Poznaj sprawdzone sposoby na rozwijanie kompetencji liderskich
Poznaj sprawdzone sposoby na rozwijanie kompetencji liderskich
27 maja 2021
Gotówka a może karta walutowa - co lepiej sprawdzi się w podróży za granicę?
Gotówka a może karta walutowa – co lepiej sprawdzi się w podróży za granicę?
14 czerwca 2021
Show all

Czy winda zamiast schodów to dobry pomysł?

Czy winda zamiast schodów to dobry pomysł?

Czy winda zamiast schodów to dobry pomysł?

Wyobraź sobie, że wchodzisz zmęczony do domu i kierujesz się do ekskluzywnej windy, która zawozi Cię prosto do sypialni. Po 30 sekundach leżysz już wygodnie w łóżku i odpoczywasz po pracy. Komfortowa winda domowa Stiltz to marzenie nie jednego właściciela domu. Czy takie urządzenie może jednak zastąpić tradycyjne schody?

Czy winda zamiast schodów to dobry pomysł?
 Dzięki cichej windzie Stiltz możesz wygodnie przebyć drogę z sypialni do salonu w zaledwie 30 sekund.

Winda domowa – wygodny sposób na likwidację barier architektonicznych

Elegancka i cicha winda do domu Stiltz pozwoli Ci bez wysiłku przemieszczać się między piętrami. Jej kompaktowe rozmiary sprawiają, że zmieści się w każdym domu. Możesz wybrać dowolne miejsce montażu, ponieważ windy dla 2 osób Stiltz nie trzeba przymocowywać do ściany. Nowoczesny podnośnik z łatwością połączy korytarz na piętrze z hallem na parterze, sypialnię z jadalnią lub inne, często odwiedzane pomieszczenia.

Obsługa dźwigu jest banalnie prosta, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby starsze, które mają trudności z pokonywaniem schodów. Ekskluzywna winda DUO jest więc jednocześnie sposobem na zwiększenie Twojego komfortu oraz metodą trwałej likwidacji barier architektonicznych w domu.

Winda domowa – wygodny sposób na likwidację barier architektonicznych
Winda DUO pomoże starszej osobie bezpiecznie poruszać się po całym domu.

Stiltz TRIO – najbardziej komfortowa winda dla osób niepełnosprawnych

Alternatywą dla cichego podnośnika DUO jest model dźwigu dla 3 osób – TRIO. Pozwala on na bezpieczne transportowanie między kondygnacjami osoby na wózku inwalidzkim razem z opiekunem. Model TRIO został zaprojektowany jako winda dla niepełnosprawnych. Jego efektowny design i bardzo cicha praca sprawiają jednak, że może pełnić funkcję komfortowej windy dla całej rodziny.

Winda na poddasze kontra schody

Wygoda płynąca z korzystania z nowoczesnych wind Stiltz sprawia, że część osób chce zupełnie zrezygnować z budowania schodów w domu. Czy jest to dobre rozwiązanie? Naszym zdaniem nie. Odradzamy ten pomysł nawet wtedy, gdy po założeniu windy okazuje się, że żaden z domowników nie chce już wchodzić ani schodzić po schodach.

Dlaczego? Ponieważ w razie pożaru rekomendowaną drogą ucieczki z budynku są właśnie schody. Dlatego nawet, jeśli na co dzień korzystasz wyłącznie z bezpiecznej windy Stiltz, nie rezygnuj z posiadania w domu tradycyjnych schodów.

Winda na poddasze kontra schody
Oprócz komfortowej windy na poddasze warto zamontować w domu tradycyjne schody.

Stwórz dom przyjazny dla niepełnosprawnych z dofinansowaniem do budowy windy

Zamiast oszczędzać na zakupie schodów, spróbuj obniżyć koszty montażu cichej windy na poddasze Stiltz. Jak to zrobić? Jeżeli mieszkasz z osobą, która posiada orzeczenie o niepełnosprawności, możesz uzyskać dofinansowanie z PFRON 2021 (kliknij tutaj, aby poznać szczegóły). Dzięki niemu zmniejszysz wydatki związane z budową windy średnio o 60%-90%. Skorzystaj z tej możliwości, aby stworzyć dom przyjazny dla osób niepełnosprawnych, po którym będziesz mógł swobodnie poruszać się na starość. A zanim to nastąpi, czerp radość z korzystania z luksusowej windy, która zwiększy wygodę Twojej rodziny i podniesie standard domu.

Stwórz dom przyjazny dla niepełnosprawnych z dofinansowaniem do budowy windy
Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim może samodzielnie poruszać się pomiędzy piętrami, korzystając z windy TRIO.

Zobacz, jak efektownie może wyglądać sypialnia, salon lub korytarz z nowoczesnym podnośnikiem Stiltz! Obejrzyj zdjęcia na stronie: www.windy-domowe.pl i zgłoś się do nas po bezpłatną wycenę modelu Stiltz DUO lub TRIO.

Czekamy na Twój telefon pod numerami: +48 606 686 002, +48 692 44 94 74 +48 698 132 056. Możesz też wysłać e-mail na adres: info@windy-domowe.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Dodaj komentarz